Postanite uporabnik - brezplačna registracija

Na tem mestu se lahko brezplačno registrirate. Kot registrirani uporabnik pridobite možnost nakupovanja na našem portalu, pregledovanja zgodovine nakupov.

Podatki o računu
Vpišite e-poštoVpisani email naslov ni veljaven. Preverjam email naslov.
Ponovno vpišite elektronski naslov.
Vpišite geslo
Vpišite potrditev gesla
Podatki o uporabniku
Vpišite ime
Vpišite priimek
Besedilo lahko vsebuje samo: a-z, A-Z, 0-9 in šumnike
Pogoji sodelovanja
Splošna uredba o varstvu osebnih podatkov

S 25. majem 2018 je prišel v veljavo nov zakon Splošne uredbe o varstvu osebnih podatkov (https://www.eugdpr.org/). Skladno z uredbo, vas prosimo za soglasje obdelave podatkov.

Splošna uredba o varstvu osebnih podatkov

Strinjam se, da v skladu z evropsko Splošno uredbo o varstvu osebnih podatkov zbirate in obdelujete moje podatke, posredovane ob registraciji in v postopku nakupa, z namenom zagotavljanja najvišje kakovosti vaših storitev.

Obveščanje

Želite prejemati novice in obvestila Rokometnega kluba Celje PL?

Pristopna izjava CLUB 1946

Z vstopom v CLUB 1946 prisegam, da za vedno postajam zvesti navijač Rokometnega kluba Celje Pivovarna Laško. S ponosom branim barve kluba doma in v tujini. Verjamem v moštvo, pošteno igro, spoštovanje nasprotnikov in njihovih navijačev. Strast, borbenosti in srčnost so dokaz, da nas vodi ambiicija, da s skupnimi močmi posegamo po najvišjih vrhovih.

Splošni pogoji CLUB 1946

Potrjujem, da sem seznanjen s splošnimi pogoji in pravili delovanja uradnega FAN kluba RK Celje Pivovarna Laško - Cluba 1946, objavljenim na tem spletnem naslovu.

Za pridobitev statusa registriranega uporabnika izpolnite obrazec.

• V okence 'E-pošta' vpišite svoj elektronski naslov, ki ga żelite uporabljati ob nakupih ter za komunikacijo z nami.
  • Geslo mora vsebovati najmanj 5 znakov, in podpira šumnike, posebne znake ter velike in male črke.
  • S klikom na kvadratek ob 'Avtomatski prijavi v sistem' vas bo sistem v prihodnje samodejno prijavil.